Meny
Close
Start
Elit
Meny
Elit
Meny
Spelartruppen
Tabell och statistik
Spelschema
Kalenderfil
Statistik SSL
Barn & Ungdom
Meny
Barn & Ungdom
Meny
U-laget
Akademilaget F06-07
F08/09
F10
F11
F12
F13
F14
F15
F16
Bagarns Stipendium
Barn & Ungdom
Kriterier
Tidigare stipendiater
Upptaktsturnering
Innebandy 65+
Föreningen
Meny
Föreningen
Meny
Om Endre IF
Organisation
Historik
Länkar
Bli medlem
Styrdokument
Föreningen
Integritetspolicy
Jämställdhetspolicy
Handlingsplan-trygg-idrott-diskrimineringspolicy
Transportpolicy
Policy för sponsring
Klädpolicy
Drogpolicy
Antidopingplan
Policy för vårdnadshavare
Ledarpolicy
Rutiner för registerutdrag
Policy-ersättning-matkostnad-ledare
Spelarpolicy
Vision, verksamhetsidé och värdgrund
Stadgar 210617
GDPR
Årsmöte 2023
Föreningen
Endre IF Kallelse till Årsmöte 230613
Föredragningslista 230613
Verksamhetsberättelse 2022-23
Årsredovisning med revisionsberättelse 2022-23
Verksamhetsplan 2023-24
Valberedningens förslag 2324
Budget 2023-24
Årsmötesprotokoll 2022
Sugen på innebandy
Vårlotteri
Media
Meny
Media
Meny
Endre Play
Logotype
Sportexpressen Play
Play - Video
Kontakt
Biljetter
Samarbetspartners
1906-klubben
Officiella partners SSL
Söndag
17 Dec
1 match
Fredag
29 Dec
1 match
Söndag
07 Jan
1 match
Söndag
14 Jan
1 match
Fredag
19 Jan
1 match
Söndag
21 Jan
1 match
Lördag
27 Jan
1 match
Söndag
11 Feb
1 match
Lördag
17 Feb
1 match
Söndag
25 Feb
1 match
Lördag
02 Mar
1 match
Fredag
08 Mar
1 match
Söndag
10 Mar
1 match
Söndag
17 Mar
1 match
Lördag
23 Mar
1 match
2016/2017
2017/2018
2018/2019
2019/2020
2020/2021
2021/2022
2022/2023
2023/2024
Grundserie
Slutspel
Grundserie
Slutspel
Hela säsongen
September
Oktober
November
December
Januari
Februari
Mars
IBF Falun
FBC Kalmarsund
Karlstad IBF
IBK Lockerud
IBK Lund
Malmö FBC
KAIS Mora
Pixbo IBK
Västerås Rönnby IBK
Team Thorengruppen
Täby FC
Warberg IC
Åkersberga IF
Hemma och borta
Hemmamatcher
Bortamatcher
Alla matcher
Kommande matcher
Spelade matcher
Dölj filter
Visa filter
Laddar matcher
Lördag 16 september
Åkersberga
AKE
2
-
4
2
-
4
Endre
END
Slut
Omgång 1
Österåkers Multiarena 1
Slut
Efter match
Söndag 24 september
Endre
END
8
-
2
8
-
2
Malmö
MAL
Slut
Omgång 2
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Fredag 29 september
Endre
END
4
-
3
4
-
3
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 3
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Söndag 1 oktober
Mora
MORA
4
-
3
OT
4
-
3
OT
Endre
END
Slut
Omgång 4
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Söndag 8 oktober
Endre
END
3
-
0
3
-
0
Warberg
WIC
Slut
Omgång 5
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Söndag 15 oktober
Pixbo
PIX
8
-
6
8
-
6
Endre
END
Slut
Omgång 6
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Söndag 29 oktober
Endre
END
3
-
5
3
-
5
Rönnby
RÖN
Slut
Omgång 7
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Söndag 5 november
Lund
LUND
3
-
4
SO
3
-
4
SO
Endre
END
Slut
Omgång 8
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Söndag 12 november
Endre
END
3
-
0
3
-
0
Lockerud
LOCK
Slut
Omgång 9
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Fredag 17 november
Täby
TÄBY
6
-
5
6
-
5
Endre
END
Slut
Omgång 10
K-Rauta Arena
Slut
Efter match
Söndag 19 november
Endre
END
4
-
5
4
-
5
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 11
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Söndag 17 december
Thorengruppen
TTG
11
-
4
11
-
4
Endre
END
Slut
Omgång 12
Thoren Arena
Slut
Efter match
Fredag 29 december
Endre
END
2
-
9
2
-
9
Falun
FAL
Slut
Omgång 13
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Söndag 7 januari
Endre
END
8
-
5
8
-
5
Åkersberga
AKE
Slut
Omgång 14
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Söndag 14 januari
Malmö
MAL
4
-
5
4
-
5
Endre
END
Slut
Omgång 15
Baltiska Hallen A
Slut
Efter match
Fredag 19 januari
Kalmarsund
KAL
6
-
5
6
-
5
Endre
END
Slut
Omgång 16
SBB Arena
Slut
Efter match
Söndag 21 januari
Endre
END
5
-
3
5
-
3
Mora
MORA
Slut
Omgång 17
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Lördag 27 januari
Warberg
WIC
2
-
6
2
-
6
Endre
END
Slut
Omgång 18
Sparbanken Wictory Center
Slut
Efter match
Söndag 11 februari
Endre
END
2
-
9
2
-
9
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 19
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Lördag 17 februari
Rönnby
RÖN
9
-
1
9
-
1
Endre
END
Slut
Omgång 20
Mälarenergi Arena
Slut
Efter match
Söndag 25 februari
Endre
END
7
-
3
7
-
3
Lund
LUND
Slut
Omgång 21
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Lördag 2 mars
Lockerud
LOCK
3
-
5
3
-
5
Endre
END
Slut
Omgång 22
ICA-kvantum hallen
Slut
Efter match
Fredag 8 mars
Endre
END
5
-
4
SO
5
-
4
SO
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 23
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Söndag 10 mars
Karlstad
KAR
3
-
7
3
-
7
Endre
END
Slut
Omgång 24
Colorama Arena
Slut
Efter match
Söndag 17 mars
Endre
END
4
-
8
4
-
8
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 25
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Lördag 23 mars
Falun
FAL
0
-
0
14:00
Endre
END
14:00
Omgång 26
Guide Arena
14:00
Inför match